maps

Obecnie budujemy nowoczesne domy jednorodzinne wolnostojące zlokalizowane w południowo-wschodniej części Białegostoku ( os. Bagnówka ), w pobliżu szlaków komunikacyjnych, pozwalających na szybki dojazd do centrum. Malownicze okolice oraz bliska odległość od serca miasta sprawiają, że jest to wyjątkowo interesująca oferta dla wszystkich osób, które pragną mieszkać w sąsiedztwie natury bez konieczności wyprowadzki poza Białystok.

Jakie cechy powinien posiadać wymarzony dom?
– Bezpieczeństwo , wygoda, wysoka jakość , przestrzeń, własny ogródek, salon z kominkiem, własne miejsce dla każdego domownika , bliskość natury i lasu. Wszystkie te cechy mamy zawsze na uwadze projektując oraz szukając miejsca pod nasze inwestycje. Jednak przede wszystkim myślimy o rodzinie , która szuka wygodnego domu położonego w niewielkiej odległości od SZKOŁY PODSTAWOWEJ i centrum miasta ale z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. Przestrzeni, w której będzie można odpocząć, wracając po całym dniu pracy.
Nasze domy zlokalizowane są w atrakcyjnych lokalizacjach pod względem komunikacyjnym ( przystanek MPK) , oraz dającym możliwość odpoczynku i korzystania z uroków natury.
W bliskiej odległości znajduje się :
– Szkoła Podstawowa 600-700 m
– Sklep Spożywczy 300-400 m
– Przystanek MPK 700-800 m